دعا برای عزیز شدن پیش خانواده شوهر

طلسم شوهر
جادو کردن همسر و لعن پیامبر (صلی الله علیه وآله)!!
أقبَلَتِ امرَأةٌ إلى رسولِ اللّه ِ صلى الله عليه و آله فقالَت : يا رسولَ اللّه ِ ، إنَّ لي زَوجا و لَهُ عَلَيَّ غِلظَةٌ ، و إنّي صَنَعتُ بهِ شَيئا لأِعطِفَهُ عَلَيَّ ! فقالَ رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : اُفٍّ لَكِ : كَدَّرتِ دِينَكِ ! لَعَنَتكِ الملائكةُ الأخيارُ ، لَعَنَتكِ الملائكةُ الأخيارُ ، لَعَنَتكِ المَلائكةُ الأخيارُ ، لَعَنَتكِ ملائكةُ السماءِ ، لَعَنَتكِ ملائكةُ الأرضِ .حديث

طلسم بستن زبان شوهر
در روز یک شنبه هفت عدد سنگریزه بیاورد. این دعا را هفت مرتبه به هر سنگی بخواند و یک یک در آتش بیاندازید :
«تبت یدا ابی لهب و تب ما اغنی عنه ماله و ما کسب سیصلی نارا ذات لهب (به اسم فلان بن فلان) حتی لا ی صبر و لا قرار و لا اکل و لا نیام لمحبه (فلان بن فلان) و امراته حماله الحطب فی جیدها حبل من مسد.»
توجه:در زمان مناسب ذکر شده انجام شود.
به قرائت صحیح آیات مبارکه توجه داشته باشد.

جادو كردن مردان

دقت فرمایید اگر در خانه کسی قهر و ناسازگاری باشد این آیه را وقت نماز صبح نوشته در منزل مخفی کند صلح و آشتی ایجاد شود:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«و ان امرت خافت من بعلها نشوزا او اعراضا فلا جناح علیهما ان یصلحا بینهما صلحا و الصلح خیر اللهم اصلح بین (اسم اشخاصیکه قهر کرده اند بنویسد) بحب ( نام طالبین صلح را ذکر کند) یا الله یا الله یا الله بحق هذه الحروف برحمتک یا ارحم الراحمین.»
(چنانچه زن و شوهر هستند دعا و تعویذ زیر را در همان زمان بنویسد)و این تعویذ را نوشته اگر زن و شوهراند، زن بر بازوی راستش ببندد
(صفا اصلهاه برهلا اجلهله شراهیا اسراییل سیدی انک سیدی (نام او را ببرد) بحق تمخیثا القیا وط اطاما یادها یا منیبا یجیبا (مجیبا) جماه. برگرفته از کتاب ادعیه

دعا برای اطاعت شوهر از زن
بسم الله الرحمن الرحیم
اشازنوش ۳ کفیطیوش ۳ دبراوش ۳ قیوش ۳ ثنوش ۳ قنوش ۳ شجکیوش ۳ هبوش ۳ طقطقوش ۳ توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا ۳ العجل ۳ الساعه

دعاي مسخر كردن شوهر

عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود
۱۱۱ ۲ ۹ ۱۱۱ مما کو دو لام

دعای مجرب برای بستن زبان شوهر

بسم الله و بالله ماشاءالله بسم الله و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم قال موسی ما جئتم به السحر ان الله سیبطله ان الله لا یصلح عمل المفسدین و یحق الله بکلماته و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانو یعملون فغلبو هنالک وانقلبو صاغرین بسم الله و قدمنا الی ما عملو من عمل فجعلناه هباء” منصورا” وجعلنا من بین ایدیهم سدا” و من خلفهم سدا” فاغشیناه فهم لا یبصرون و القی السحره ساجدین قالو امنا برب العالمین رب موسی و هارون قال امنتم به قبل ان اذن لکم انه لکبیر کم الذی علمکم السحر قالو ان هذان لساحران یریدان ان یخرجاکم من ارضکم بسحرها بحق کهعیص و بحق حمعسق و بحق صم بکم عمی فهم لا یسمعون و لا یتکلمون.

دعا برای حرف شنوی شوهر
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
شَهِدَ اللَّهُ أَنَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ وَ الْمَلائِكَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ قَائِما بِالْقِسْطِ لا إِلَهَ إِلا هُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ إِنَّ
الدِّينَ عِنْدَ اللَّهِ الْإِسْلامُ وَ أَنَا الْعَبْدُ الضَّعِيفُ الْمُذْنِبُ الْعَاصِي الْمُحْتَاجُ الْحَقِيرُ أَشْهَدُ لِمُنْعِمِي وَ
خَالِقِي وَ رَازِقِي وَ مُكْرِمِي كَمَا شَهِدَ لِذَاتِهِ وَ شَهِدَتْ لَهُ الْمَلائِكَةُ وَ أُولُوا الْعِلْمِ مِنْ عِبَادِهِ بِأَنَّهُ
لا إِلَهَ إِلا هُوَ ذُو النِّعَمِ وَ الْإِحْسَانِ وَ الْكَرَمِ وَ الامْتِنَانِ قَادِرٌ أَزَلِيٌّ عَالِمٌ أَبَدِيٌّ حَيٌّ أَحَدِيٌّ مَوْجُودٌ

دعا برای وابسته شدن شوهر به زن

قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص لِامْرَأَةٍ سَأَلَتْهُ أَنَّ لِی زَوْجاً وَ بِهِ عَلَیَّ غِلْظَةٌ وَ إِنِّی صَنَعْتُ شَیْئاً لِأُعَطِّفَهُ عَلَیَّ فَقَالَ لَهَا رَسُولُ اللَّهِ ص أُفٍّ لَکِ کَدَّرْتِ الْبِحَارَ وَ کَدَّرْتِ الطِّینَ وَ لَعَنَتْکِ الْمَلَائِکَةُ الْأَخْیَارُ وَ مَلَائِکَةُ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ قَالَ فَصَامَتِ الْمَرْأَةُ نَهَارَهَا وَ قَامَتْ لَیْلَهَا وَ حَلَقَتْ رَأْسَهَا وَ لَبِسَتِ الْمُسُوحَ فَبَلَغَ ذَلِکَ النَّبِیَّ ص فَقَالَ إِنَّ ذَلِکَ لَا یُقْبَلُ مِنْهَا.
زنی نظر پیامبر را جویا شد که: من شوهری دارم که با من مهربان نیست! و من چاره‌ای کرده‌ام که با من مهربان شود! (و منظورش استفاده از سحر و جادو بود)
پیامبر فرمود: اُف بر تو. تو با این کار آب دریاها و چشمه‌ها را کدر ساختی و ملائکه آسمان‌ها و زمین تو را لعنت کردند.
(اُف اصطلاحی برای ابراز انزجار است که این عمل نسبت به والدین در قرآن نهی شده و حرام شمرده شده)
پس آن زن روزها را روزه می‌گرفت و شب‌ها به نماز مشغول بود و سرش را هم تراشیده بود و لباس‌های خشن پوشیده بود.
این خبر به گوش پیامبر رسید. فرمود: از او قبول نمی‌شود.

طلسم شوهر طلسم بستن زبان شوهر جادو كردن مردان دعا برای اطاعت شوهر از زن دعاي مسخر كردن شوهر دعای مجرب برای بستن زبان شوهر دعا برای حرف شنوی شوهر دعا برای وابسته شدن شوهر به زن دعای زبان بند شوهر و مادر شوهر طلسم شوهر طلسم بستن زبان شوهر جادو كردن مردان دعا برای اطاعت شوهر از زن دعاي مسخر كردن شوهر دعای مجرب برای بستن زبان شوهر دعا برای حرف شنوی شوهر دعا برای وابسته شدن شوهر به زن دعای زبان بند شوهر و مادر شوهر طلسم شوهر طلسم بستن زبان شوهر جادو كردن مردان دعا برای اطاعت شوهر از زن دعاي مسخر كردن شوهر دعای مجرب برای بستن زبان شوهر دعا برای حرف شنوی شوهر دعا برای وابسته شدن شوهر به زن دعای زبان بند شوهر و مادر شوهر

پیشنهاد یک کتاب :

اگر به دنبال جذب دل یک نفر ( دختر یا پسر ) و عاشق کردن هر کسی هستید حتما کتاب : چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم نوشته فاروق رضوان نویسنده و دانشمند مشهور مصری را دانلود و مطالعه نمایید

دوستان عزیز این کتاب از جمله کتاب های موفق روانشناسی عشق است . دعا کردن به درگاه خداوند خوب است اما توجه کنید خداوند فرموده است از تو حرکت از خدا برکت بنابراین تنها دعا کردن کافی نیست

این کتاب را دانلود و مطالعه و به درگاه خداوند دعا کنید حتما جواب مثبت می گیرید

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

به کانال تلگرام ما بپیوندید https://t.me/joinchat/AAAAAFLU0qdNr7r9dH2Luw

دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی 97+سوالات فنی شوهر ,الله ,زبان ,فلان ,كردن ,بستن ,بستن زبان ,زبان شوهر ,شوهر طلسم ,مسخر كردن ,دعاي مسخر ,لَعَنَتكِ الملائكةُ الأخيارُ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

همه چی موجوده دانستنی های پوستی وبسایت رسمی روستای گونجوک علیا دانلود پروژه دانشجویی آماده پایگاه خبری تحلیلی قبله داغی سسی درياي مواج